Laptop ASUS VivoBook S14 S433


Technologie / piątek, 29 stycznia, 2021

Laptop ASUS VivoBook S14 S433 to prawdziwie mobilne urządzenie o śmiałym wzornictwie, które pozwala każdemu użytkownikowi wyrazić swoją indywidualność. Eleganckie, przyjemne w dotyku, teksturowane wykończenie jest dostępne w czterech żywych kolorach, a nawet pod pokrywą wyświetlacza widać jasną nutę podświetlonego na żółto klawisza Enter. Projekt VivoBook S14 odzwierciedla kunszt jego twórców, z idealnie dopasowanymi metalowymi elementami obudowy, gładkimi powierzchniami. A krawędzie z diamentowym szlifem ułatwiają otwieranie jego wieka.

Laptop ASUS VivoBook S14 S433 – piękna konstrukcja

VivoBook S14 S433 ma cienką konstrukcję i waży zaledwie 1,4 kg, co czyni go idealnym dla użytkowników mobilnych.Takie urządzenie bez problemu zmieści się w niemal każdej torbie czy plecaku. Laptop posiada ekran bez ramek i bez ograniczeń. Kompaktowa konstrukcja jest zasługą subtelnego ekranu NanoEdge, który ma niewiarygodnie cienką ramkę. Laptop z LCD Full-HD, gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów a także szerokie kąty widzenia żywego obrazu. Użytkownik może cieszyć się prędkością VivoBook, który jest wystarczająco wydajny, aby obsłużyć zarówno typowe zadania komputerowe, jak i treści multimedialne. Posiada procesor Intel Core i5-10210U, pamięć RAM: 8 GB i 512 GB pojemności dysku. Do przechowywania plików i szybkiego dostępu do nich służy dysk SSD (M.2 NVMe™ PCIe® 3.0) działający w trybie PCIe.

Sprawdź również:

WI-FI 6 czyli zawsze w kontakcie

Biuro użytkownika może być tam, gdzie zechce: w domu, w kawiarni, a nawet na lotnisku, bo z tym laptopem nie poczuje się przywiązany do swojego miejsca pracy. Laptop ASUS wykorzystuje najnowocześniejszy moduł Wi-Fi 6 (802.11ax), dzięki któremu pobieranie plików będzie szybkie, opóźnienia w grach online są minimalne, a jakość wideo idealna.

Z muzyką można być wszędzie

Muzyka to ulubiona ścieżka dźwiękowa, a laptop ASUS VivoBook S14 sprawia, że jest ona jeszcze efektowniejsza dzięki wbudowanemu systemowi audio z certyfikatem Harman Kardon.

Aby dzień był produktywny

VivoBook S14 jest zoptymalizowany pod kątem całodziennej produktywności. Funkcja Boost Charge zwiększa poziom naładowania baterii z 0% do 60% w zaledwie 49 minut, a pełnowymiarowa klawiatura zapewnia wygodę podczas pisania. Jest podświetlana, co zapewnia wygodną pracę w ciemności. Charakteryzuje się przemyślaną ergonomią, solidną konstrukcją i optymalnym skokiem klawisza 1,4 mm.

Podłączanie wszystkich urządzeń peryferyjnych

Aby zapewnić szybką komunikację z urządzeniami peryferyjnymi, laptop ASUS VivoBook S14 oferuje szybki interfejs USB 3.2 Gen1 w wygodnym, odwracalnym złączu typu C. Istnieją również złącza USB 3.2 Gen1 Type-A i USB 2.0. Wyjście wideo HDMI służy do podłączenia zewnętrznych monitorów lub projektorów, a wbudowany czytnik kart pozwoli na odczyt kart pamięci microSD.

Autoryzacja jednym dotknięciem

Czytnik linii papilarnych zintegrowany z touchpadem zapewnia wygodną i szybką autoryzację w systemie operacyjnym Windows 10. Nie trzeba już wpisywać hasła, wystarczy jedno dotknięcie.